Medtronic Destek

Bugün COVID-19 pandemisinin yayılması, dünyanın dört bir yanında yaşamı aksatırken mekanik ventilatörlerimiz, solunum filtrelerimiz, oksijenasyon makinelerimiz ve puls oksimetrelerimiz, bu mücadelenin ön saflarındaki sağlık hizmetleri uzmanları tarafından kullanılmaktadır. Bunlar ve diğer önemli tıbbi teknolojiler, virüs kaynaklı şiddetli solunum hastalığı bulunan koronavirüs hastalarının yaşamını sürdürmeye yardımcı olmaktadır. 

Teknik ürün desteği ve eğitimi

Bilgilerini tazelemek isteyen doktorlar ve hemşireler veya yoğun bakımdaki kritik hastaların bakımı konusunda kısıtlı deneyim sahibi olanlar için teknik ürün desteği ve eğitimi çok önemlidir. 

YBÜ’de çalışan sağlık hizmetleri uzmanlarına hastaları tedavi etme, enfeksiyonu kontrol altına alma ve kontaminasyonu azaltmada ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayabilmek için Medtronic, ilgili tüm ürün bilgilerini bir araya getirdi.

Teknik ürün kılavuzu, kullanma talimatı, video, e-öğrenme vb. kaynaklara erişmek için aşağıdaki kategorilerden birine tıklayın. Lütfen bu web sayfasının yeni belgeler ve en son haberlerle düzenli olarak güncelleneceğini unutmayın.

Genel ürün bilgileri için lütfen medtronic.co.tr/rms adresini ziyaret edin.

İletişim

Iletişim bilgileri

Daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen doğrudan yerel satış temsilcinize başvurun. Alternatif olarak, aşağıdaki e-posta adresine yazın: gethelp@medtronic.com